Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

Bayrak satışı Avcılar

Bayrak satışı Avcılar

Bayrak satışı Avcılar Kırlangıç flama genelde şirketlerin, kurumların, reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bir bayrak çeşitlerindendir.
Kırlangıç bayrak olarak da adlandırılır. Firmalar, kurumlar logolarının kumaş üzerine basılı olduğu kırlangıç flamalar baskıları genellikle ofislerde ya da fuarlarda, açılışlarda, seminerlerde ve süsleme gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler. Kırlangıç bayrak flamalar saten kumaş ve raşel kumaşa baskı yapılmakta olup raşel kumaşa basılan genelde dışarda kullanılır saten baskı yapılanlar genelde iç mekanlarda kullanılmaktadır.
Kırlangıç bayraklar Avcılar, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Üst kısmında pvc plastik boru ve ip ve topuz bulunur.

İpe Dizili Bayrak Flamalar Baskısı Avcılar
İpe dizili bayrak flama ürünü Reklam tanıtım, açılışlarda, siyasi parti seçim kampanyalarında, benzin istasyonlarında, bayramlarda sokak süslemelerinde yeni ürün tanıtımında ve daha pek çok alanda kullanılır. İpe dizili flamalar insanların dikkatlerini çekerek, akılda kalıcılığı sağlar.

Kullanım alanlarına göre farklı şekil ve boyutlarda bayrak çeşitleri bulunmaktadır. 15×22.5 cm, 20×30 cm, 30×45 cm, 50×75 cm 30×30 cm, ve 40×40 cm gibi farklı bayrak boyutu bulunmaktadır. İpe dizili süsleme bayraklarında yer alan bu ebat seçimlerinin dışında farklı kesim çeşitleri de bulunmaktadır. İpe dizili üçgen bayrak, dikdörtgen bayrak ve kırlangıç bayrak ise kullanılan kesim çeşitleridir.ipe dizili bayrak flamalar ipe dizilmekte olup müşterinin isteğine göre ipe dizilmektedir.

İpe Dizili flamalar Siparişinizi vermeden önce üçgen bayrak, dikdörtgen bayrak ve kırlangıç bayrak arasında tercihinizi yapmalı ve tasarımınızı ona uygun bir şekilde hazırlamalısınız. Bayrakların kullanılacağı alanı göz önünde bulundurarak sipariş vereceğiniz bayrak flama ölçülerini belirlemelisiniz. İpin uzunluğunu belirlerken bayrak ve flamaların arası boşlukları da dikkate alarak hesaplama yapmalısınız. Tasarımınızı doğru ölçüleri kullanarak hazırlamalısınız.

25 Kasım 2019
102 kez görüntülendi