Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

BAYRAK

Anasayfa » BAYRAK

Bayrak : Bayrak İstanbul’da, İzmir’de, Antalya’da ve Karşıyaka Kurmuş olduğumuz bayrak fabrikasında günde 5.000 metre bayrak baskı kapasitesi ile başlıca yukarıda belirtilen il ve bağlı ilçelerin günlük bayrak, flama ihtiyaçlarını karşılamak ve Türkiye genelinde bayrak dağıtım ağımızla bayrak taleplerini karşılamaktayız. Başta Türk bayrakları, Firma bayrakları, Flama çeşitleri, Takım bayrakları, Parti bayrakları, Olta bayrakları, Makam bayrakları, masa bayrakları, kırlangıç bayraklar, Süsleme bayrak ve flama çeşitlerinin imalatı ve üretimi yapmaktayız. Uygun bayrak fiyatlara sahip olmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Bayrak; Sevgiyi, kardeşliği , birlik beraberliği centilmenliği bir arada tutan ve insanlara kimlik veren bağımsızlıklarını özgürlüklerini, tanıyan
demokratik ortamlarda dolaşmasını sağlayan “bayrak” hak hukukunu temin eden insanlara verilen değerin anahtar kelimesine , veya ifade biçimine bayrak denir.
NOT: Bayrakların yırtılmasını ömnlemek için ve renklerin solmaması için daha uzun süreli bayrak kullanımı için yapmanız gerek önemli hususlar bayrağı alırken kaliteli olmasına dikkat ediniz ve rast gele bayrak almayınız bayrakları direklere asarken direğin boyuna uygun olmasına dikkat ediniz asılan bayrakların başka cisimlere çarpmaması gerekmektedir bayrakları direklerden indirdiğinizde ıslak veya nemli ambalajlama yapmayınız bu hususlara dikkat etiğin taktirde bayraklarınız daha uzun ömürlü olmaktadır. Bayrak.gen.tr bir bayrakçı firmasıdır. Bayrakcı firmları arasında 20 yılık bayrakçı tecrübesi birikimi ile bayrakçılığı bu günlere getirmesinde çok büyük rol alıp duruşuyla
müşteri memnuniyeti ile kaliteli bayrak imalatı ve bayrak baskısı yaparak
bayrakçılar arasında hak edilen taktire ve değere sahip görülmesini sağlayan bayrak firmasıdır. Bayrak.gen.tr olarak amacımız her zaman kaliteli bayrak imalatını ve üretimini yapmak ve müşteri bayrak memnuniyetti en üst sevyede tutabilmek sürekli gelişen ve değişen bayrak sektöründe öncülüğümüzü devad ederek daha kaliteli ve uygun maliyetlere bayrak imalatı yaparak müşterilerimize hizmet etmektir. Firmamız tamamen bir bayrak firmasıdır. Bayrak İmalatı , bayrak üretimi , Bayrak Toptan ve Perakende satışı yapmaktadır.Bayrak imalatlarımızın arasında yer alan ve bayrak satış mağazalarımızda bayrak stoklarında yer alan bayrak çeşitleri şunlardır.
Bayrak
Türk Bayrağı
Ülke Bayrakları
Takım Bayrakları
Özel Bayraklar
Atatürk Posteri
Dijital Bayrak
Dijital Baskı
Flama
Dizili Bayraklar
Seçim Bayrakları
Poster baskısı
Olta bayrakları
makam bayrakları
makam Direkleri
Masa bayrakları
Toptan ve perakende bayrak imalatı , bayrak üretimi , bayrak satışı yapan bayrak firmasıdır.
Asetatlı makam bayrakları yeni bir üründür.Asetatlı makam bayrakların özeliği makam direklerinin üzerinde kırışmadan kalıp gibi durmasıdır. Asetatlı makam bayrakları daha uzun ömürlüdür.
ÖZEL BAYRAK
özel bayrak bağımsız bayraktır. Çünkü bu bayrak çeşiti ebat, dizayn ve kullanılan bayrak logosu tamamen özgündür. İstediğiniz görsel ve tasarımdan bayrak oluşturabilirsiniz.Bu bayrak türü kaliteli baskı çeşitlerimizin arasında yer almaktadır.Özel bayrakların bütün ebat ve şekilerde imalatını yapma imkanına sahipsiniz.