Takım Bayrakları

Takım Bayrakları

Takım bayrakları: Spor kulüplerin bayrak ve flama çeşitlerinin imalatı ve üretimi yapmaktayız. İzmir’de Göztepe bayrak ve flaması Karşıyaka bayrak ve flama, Fenerbahçe bayrakları, Galatasaray bayrakları, Beşiktaş bayrakları, Trabzon spor bayrakları, Sivas spor bayrakları flamaları ve Sivas spor taraftar bayrak flamaları, Alanya spor bayrak çeşitleri, Altay bayrak ve flaması Altınordu bayrak ve flaması Erzurum spor bayrakları, Hatay spor bayrakları, Taraftar bayrakları, takım bayrakları ve çeşitlerinin bütün ölçülerinin baskısı ve imalatı yapılmaktadır. Takım bayrak ve flamalara özel isteğe bağlı çalışma yapılmakta olup uygun fiyatlardan taraftar bayraklarınıza sahip olabilirsiniz

Kullanım amacına göre sopalı, bina tipi ,afiş tipi, poster şeklinde,yelken bayraklardiğer adıyla olta bayrak şeklinde ve taktim flaması şeklinde üretim çeşitleri bulunmaktadır. Sopalı bayraklar genelde maç esnasında ve maç öncesi veya sonrasında kullanılan seyircilerin ellerinde taşıdığı plastik borulu maliyeti ucuz bayraklardır. Dijital baskı raşel kumaştan veya fabrikasyon baskı saten kumaştan imal edilirler. Bina tipi,afiş ve poster tipi takım bayrakları bina yüzeylerine veya sokak arlarına asmak için büyük ölçülerde üretilen kişiye ve kuruma özel olarak yaptırılabilen maliyetinin düşük olması için ve baskının iki taraftan da görünmesi için raşel kumaşa dijital baskı tekniğiyle yapılan büyük bayraklardır.

"Takım bayrakları konusunda hangi amaçla nerede kullanacaksanız size özel tasarımlar yapabilir. İstediğiniz amaca uygun imalatı yapabilir izmirbayrak güvencesiyle istediğiniz yere ulaştırabiliriz. Bizimle iletişime geçip konu hakkında bilgi alabilir, ücretsiz olarak kişiye özel tasarımlar yaptırabilir fiyat teklifi alabilirsiniz."

Yelken takım bayrakları genelde stat çevresine ve maç izlenebilen restoran , kahvehane gibi yerlerin önlerine konulan özel logo da kullanılabilen bayraklardır. Taktim flamaları ise kulüplerin maçlardan önce misafir takıma hatıra amacıyla verdiği saten kumaştan çiftkat imal edilen etrafı saçaklı kulüp logo ve renklerini temsil eden küçük ebatlı üçgen flama şeklinde üretilir.

İzmir’de Karşıyaka spor bayrağı , Göztepe spor kulüp bayrağı , altay spor bayrağı Fenerbahçe bayrakları , Galatasaray bayrakları ,Beşiktaş bayrakları , ve Trabzon spor bayrakları üretimi yapılmakatadır.