Site Rengi


Kampanya Spotu Başlığı
Bu alana opsiyonel bir kampanya/duyuru/açıklama ekleyebilirsiniz.
BUTON METNİ

BEYLİKDÜZÜ BAYRAK SATIŞI

BEYLİKDÜZÜ BAYRAK SATIŞI

Beylikdüzü bayrak flama satışı: Bayrak satışı ve üretimi
Bayraklar ülkelerin veya şirketlerin sahip oldukları değerleri sergilemek için kullandıkları ürünlerdir. Şirketler hem logolarının ve sloganlarının basılı olduğu bayraklarını hem de Türk bayrağını sıklıkla kullanırlar.

Firmalar ise genellikle fuarlarda, şirket etkinliklerinde, şirket içinde ve mağazaların önlerindeki direklere şirket logo baskılı bayrakları kullanırlar.
Bunun nedeni markanın insanların aklına çok daha iyi kazınmasını ve şirketlerini temsil eder. firmaların tarafından kullanılan birçok çeşit bayrak vardır. Beylikdüzü bayrak firması olarak olta bayrak, makam bayrakları Yelken bayrak, gönder bayrak, kırlangıç flama, ülke bayrakları masa bayrakları,özel logolu bayrak ve afiş bunlardan bazılarıdır.

Masa bayrakları genellikle büro içerisinde veya düzenlenen firma etkinliklerindeki masaların üzerinde ve standartlarında kullanılır. Kırlangıç bayrak ve flamalar ise aynı şekilde yine büro içinde, etkinlikler,toplantılarda, süslemelerde, fuar gibi organizasyonlarda kullanılabilir. Gönder direk bayrakları genellikle bayrak direği bulunan firmaların ofis binası önündeki direklerde kullanmayı tercih ettikleri bir üründür. Beylikdüzü bayrak satışı olarak bayrak ve flama çeşitlerini toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

25 Kasım 2019
105 kez görüntülendi