Antalya Bayrak Firmaları

Antalya Bayrakçı Firmaları

Antalya bayrak yurt içi ve yurt dışı toptan ve perakende bayrak satışı yapmakla birlikte, yurt dışında birçok farklı ülkeye de perakende ve toptan bayrak ihracatı yapmaktayız.

Antalya bayrakçı firması olarak flama, sancak, poster, afiş ve yabancı ülke bayrakları da üretiyoruz.

Türk Bayrağı, Yasa gereğince belirli ölçüler içinde yapılmaktadır. Kırmızı zemin üzerine ay ve yıldızın oturtuluşu, birbirine göre oranı hesaplanarak, küçük bir dikkatsizliğe bile yer vermeksizin üretilmektedir.

Bayrağın yapımı aslında görüldüğü kadar da basit bir iş değildir. Bir kumaş parçası birçok safhadan geçer ve işlem her şeyden önce büyük bir dikkat ister.

En küçüğünden en büyüğüne kadar her ülkenin bayrağı, Antalya’daki firmamızda yapılmaktadır. Yabancı ülke bayrakları yapmak için yasal ölçülerinin bilinmesi ve dikkatle uygulanması gerekmektedir.Limited olarak firmamızda her ülke bayrağının ölçüleri, panoları hatta ilgili kanunları vardır. Antalya bayrakçı firmaları olarak sipariş geldikten sonra, imalattan önce detaylı bir inceleme yapar, ölçüleri saptar, baskıya hazır grafiği tasarlar Ve sonra imalata geçilir. Antalya da bayrak ihtiyaçlarınız için iletişime geçiniz.